Botoks lwia zmarszczka – cena

W naszym kraju dość sporo osób ma kłopoty ze zmarszczkami. Wiele z nich nie chce spokojnie na to patrzeć. Szczególnie kobiety, które zawsze i wszędzie chcą wyglądać atrakcyjnie oraz elegancko i mają zamiar coś z tym zrobić. Lwie zmarszczki powodowane są przez wiele aspektów. Między innymi jest to życie w ciągłym stresie, wiek, złe nawyki żywieniowe czy mała aktywność fizyczna itd. Trzeba jednak podkreślić, że istnieje wiele skutecznych rozwiązań, aby na długi okres pozbyć się tych problemów. Jednym z nich jest botoks. Nie wiecie dokładnie na czym polega ten zabieg? Nie macie wiedzy odnośnie tego, co dzieje się przed i po zabiegu? Interesuje was botoks lwia zmarszczka i cena tego zabiegu? Jeśli tak, to dobrze składa się, że trafiliście właśnie na naszą stronę, ponieważ poniżej znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Na pewno zastanawiacie się czy są jakieś przeciwwskazania odnośnie tego zabiegu. Przede wszystkim należy powiadomić lekarza o przyjmowanych preparatach farmakologicznych oraz lekach. Wszystko po to, aby określić się czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Między innymi tą kuracją nie mogą interesować się osoby, które zażywają w danym momencie aminoglikozydy, aminochinolony, sukcynylocholinę, linkomycynę, tetracyklinę, polimyksynę, tubokurarynę, pankuronium czy galaminę. Jak sami widzicie te nazwy większości z was wiele nie powiedzą , dlatego warto podać wszystkie zażywane leki , ponieważ w ich składzie mogą być właśnie te elementy. Ponadto ta kuracja jest niedostępna dla osób mających zaburzenia układu sercowo-naczyniowego i nerwowego. Kobiety w trakcie miesiączki czy ciąży też nie mogę poddać się zabiegowi. Podobnie jest w przypadku pań karmiących dziecko piersią. Jakie są inne przeciwwskazania? To choroba Alzheimera, choroba ALS choroby mięśni. W czasie brania leków poprawiających rytm bicia serca niestety też nie wolno stosować kuracji.

Jak wygląda zabieg i co dzieje się po nim?

Botoks jest podawany w formie zastrzyku przez wykwalifikowanego lekarza. To osoba, która posiada odpowiednie umiejętności i sprawi, że zmarszczki staną się tylko przykrym wspomnieniem. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie dezynfekowana, tak samo jak wszystkie inne urządzenia użyte do operacji. Cały zabieg trwa od 10 do 30 minut. Warto zaznaczyć, że tuż po zabiegu lwia zmarszczka cena należy pamiętać o kilku aspektach. Botoks to bezpieczna kuracja, ale po zabiegu należy zadbać o ograniczenie ruchów mięśni graniczących z tymi, w które preparat był wstrzykiwany. Warto podkreślić, że efekty kuracji utrzymują się nawet kilkanaście miesięcy. Jeżeli zaczniecie odczuwać, że znowu macie problemy ze zmarszczkami, to kurację należy powtórzyć.

Botoks lwia zmarszczka – cena

Bardzo wiele osób obawia się, że kuracja toksyną botulinową typu A jest bardzo droga. Tak jednak do końca nie jest, chociaż oczywiście cena jest pojęciem względnym. Zazwyczaj jednak usunięcie zmarszczek zwanych lwimi kosztuje od 500 do 1000 zł. Dużo w tym aspekcie zależy od głębokości zmian i stanu pacjenta przed kuracją. Im więcej botoksu będzie potrzeba, aby bruzdy zostały usunięte, tym trzeba liczyć się z większymi kosztami.