Niwelujemy zmarszczki w młodym wieku – kremy przeciwzmarszczkowe 20+

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się już około 20 roku życia. To wtedy spada produkcja nawilżającego kwasu hialuronowego i kolagenu, który utrzymuje skórę w optymalnym napięciu. Powstawaniu bruzd nie pomaga też wszechobecny w dzisiejszych czasach smog, niezdrowa dieta, stresujący tryb życia, przewlekłe przemęczenie czy stosowanie źle dobranych albo niskiej jakości kosmetyków.

Więcej

Botoks lwia zmarszczka – cena

W naszym kraju dość sporo osób ma kłopoty ze zmarszczkami. Wiele z nich nie chce spokojnie na to patrzeć. Szczególnie kobiety, które zawsze i wszędzie chcą wyglądać atrakcyjnie oraz elegancko i mają zamiar coś z tym zrobić. Lwie zmarszczki powodowane są przez wiele aspektów.

Więcej

Botoks likwiduje zmarszczki wokół ust!

Wiotczenie skóry i zanik tkanki podskórnej najwyraźniej widać na twarzy. To jednak ta część ciała, o którą chcemy intensywnie dbać. Kanony współczesnego piękna jasno określają, iż skóra twarzy ma być wiecznie młoda, bez jakichkolwiek skaz.

Więcej

Co wybrać botoks czy kwas hialuronowy – medycyna estetyczna

Zarówno botoks, jak i wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym jest dzisiaj doskonałą alternatywą dla chirurgicznych operacji plastycznych przy użyciu skalpela. Oba te zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwalają wygładzić poszczególne partie twarzy, a przy tym sprawić, że skóra pozostaje idealnie gładka, bez jakichkolwiek niedoskonałości.

Więcej

Postarzające lwie zmarszczki jak się ich pozbyć?

Niestety skóra z biegiem czasu starzeje się i traci zdolności do utrzymywania odpowiedniego stopnia nawilżenia. W efekcie powstają zmarszczki, których ciężko jest się pozbyć. Jedną z najbardziej charakterystycznych zmarszczek jest tzw. lwia zmarszczka, która tworzy się między brwiami i przyjmuje kształt bruzdy.

Więcej